HAKKIMIZDA

Fors Yapı Mimarlık

Yapılardan kamusal alana ve büyük ölçekli kentsel planlamaya kadar mimarlık ve tasarım üzerine odaklanan bir ofistir. Tasarım yapılırken, projelerin; yerel, bölgesel ve küresel bağlamda düşünülmesi, müşterinin ötesinde toplumsal bir amaç için yapılması gerektiğine inanırlar. Bu bağlamda, projelerin; kalıcı bir sosyal, ekonomik ve çevresel etki yaratmasını amaçlamaktadırlar. Yapılı çevrenin, şehrin sosyal dokusuna en iyi şekilde entegrasyonu için çalışmaktadırlar.

Projelere yaklaşımları; ayrıntılı araştırma, analiz, mesleki sorumlulukları da gözeterek tasarım ve uygulanması şeklindedir. Projelere hevesle ve merakla çalışmanın, böyle bir yaklaşımın, sürekli değişim içinde olan bir dünyada en iyi tasarım çözümleri geliştirilmesi için en verimli yol olduğuna inanırlar. İyi bir analiz ve net bir şekilde tanımlanmış yaklaşım, başarılı bir tasarımın ayrılmaz bütünüdür. Bu bağlamda doğru soruları sorarak doğru cevabı bulmak için çalışırlar.

Tarihin ve yapılı çevrenin en son teknolojilerle takdir edilmesini bütünleştirerek, fonksiyonel  ve çevresel faktörleri aşan ve en önemlisi, güzel olan yenilikçi tasarımlar yaratırlar.

Söz konusu tasarımın da en iyi şekilde yapılabilmesi için ilk analizden projenin gerçekleştirilmesine kadar çeşitli mesleki alanlarda uzmanlarla stratejik işbirliğine gitmektedirler.

 

Ofis, mimari tasarım sürecinde avan proje aşamasından itibaren, bina programı, maliyet, nitelikli görsel algı, ilgili yönetmelikler, enerji performansına yönelik tasarım anlayışı, yapılı/doğal çevreye uyum gibi kriterlerle doğru tasarım kararlarını hızlı uygulama projesi haline getirir. Özellikle büyük hacimli konut projelerinde elde ettiği planlama stratejisi, yerleşim kararları, büyük ve küçük ölçekte isabetli tasarım kararları alma deneyimini değerlendirmektedir.

 

 

 

 

 
 
Arzu İNCEDERE

Arzu İNCEDERE

Mimar

www.linkedin.com/in/arzu-incedere-170301124

Kahraman AYDIN

Kahraman AYDIN

Uygulama & tadilat sorumlusu

http://www.linkedin.com/in/kahraman-aydin-ba659a3b/

PROJE YÖNETİM

Kadir KAYA

Kadir KAYA

3dmax & Animasyon sorumlusu

http://kadirkaya85.wixsite.com/kadir

PROJE YÖNETİMİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

FİYAT TEKLİFİ ALIN